Over ons

Ons bedrijf

Wij brengen vrouwelijke comfortabele mode, met een touch of glamour, voor een betaalbare prijs. Onze collectie is verkrijgbaar in de maten 34 t/m 52 en wordt op basis van de laatste mode en trends ontworpen. Pasvorm en fitting geven we hierbij speciale aandacht.

  • Producten van topkwaliteit
  • Beste klantenservice
  • 7-dagen-geld-terug garantie

Ons team

cms-img


Compare
Over ons - Glamour Addict js_def

Over ons

Ons bedrijf

Wij brengen vrouwelijke comfortabele mode, met een touch of glamour, voor een betaalbare prijs. Onze collectie is verkrijgbaar in de maten 34 t/m 52 en wordt op basis van de laatste mode en trends ontworpen. Pasvorm en fitting geven we hierbij speciale aandacht.

  • Producten van topkwaliteit
  • Beste klantenservice
  • 7-dagen-geld-terug garantie

Ons team

cms-img


Compare